Üniversitemiz tarafından 2024-2025 Eğitim-Öğretim yılı içinde etki derecesi yüksek paydaşlarla ilişkilerimizi güçlendirmek ve kurumsal aidiyet duygusunu geliştirerek sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla ERÜ Mezunlar Günü etkinliği planlanmaktadır.
Düzenlenecek olan etkinlik öncesinde gerekli hazırlıkların yapılabilmesi amacıyla Fakültemiz mezunlarına ulaşabilmek için Fakültemiz mezun öğrencilerinin https://mezun.erciyes.edu.tr/mezun.erciyes.edu.tr adresine kaydolmaları gerekmektedir.
Mezun öğrencilerimize duyurulur.